POMORSKA NAGRODA JAKOŚCI - trwa XXII edycja Konkursu

dodano: Czwartek, 29/03/2018 11:50


Zapraszamy firmy, organizacje i instytucje z Pomorza, które w praktyce stosują, bądź zamierzają stosować filozofię Zarządzania przez Jakość, do udziału w Konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości.


Szeroko pojęta jakość jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów gospodarczych – nie tylko na terenie naszego kraju, lecz także Europy. Udział w konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału organizacji i stworzenia możliwości przeprowadzenia głębokiej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie zwrotnym.

Mimo licznych nagród przyznawanych w regionie, Pomorska Nagroda Jakości jest jedną z najbardziej cenionych. Weryfikuje to, co w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach jest codziennością - wysoką jakość organizacji pracy, świadczonych usług oraz produkowanych wyrobów.

Laureaci i wyróżnieni uczestnicy PNJ mają możliwość przystąpienia do elitarnego Klubu liderów skutecznego zarządzania, który stanowi platformę wymiany wiedzy i dobrych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania jakością.

Nabór wniosków do Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości trwa do 31 grudnia 2018 roku. 

Zgłoszenia do Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszenia, który prosimy składać na adres mailowy: pnj@gdansk.enot.pl, z dopiskiem Pomorska Nagroda Jakości - XXII edycja. 
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu PNJ zawarte są w Regulaminie.

Organizatorami Konkursu są Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydenta Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Sopotu, Prezydent Miasta Słupska. Patronat Medialny: Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl

Zapraszamy!

dodano: Czwartek, 29/03/2018 11:50 przez: Paulina Orłowska
ostatnia aktualizacja: Piątek, 25/01/2019 10:08


Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy PNJ 38 KB POBIERZ
Regulamin PNJ 608 KB POBIERZ