POMORSKA NAGRODA JAKOŚCI 2019 - nabór wniosków

dodano: Czwartek, 29/03/2018 11:50


Zapraszamy firmy, organizacje i instytucje z Pomorza, realizujące każdy aspekt swojej działalności z uwzględnieniem spojrzenia projakościowego, do udziału w Konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości.


Jest on jednym z najstarszych oraz najistotniejszych Konkursów dotyczących obszarów jakości na terenie województwa pomorskiego. Udział w konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału organizacji i stworzenia możliwości przeprowadzenia głębokiej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie zwrotnym.

Pomorskie Nagrody Jakości  przyznawane są  corocznie organizacjom, które prezentują swoje zaangażowanie w zarządzanie jakością oparte na idei ciągłego doskonalenia, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju.

Zgłoszenia do Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszenia, który prosimy składać na adres mailowy: pnj@gdansk.enot.pl, z dopiskiem Pomorska Nagroda Jakości - XXIII edycja. 
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu PNJ zawarte są w Regulaminie.

Organizatorami Konkursu są Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.

Zapraszamy do składania wniosków!


Kontakt:
Paulina Orłowska
tel. 731 731 224
e-mail: pnj@gdansk.enot.pl

dodano: Czwartek, 29/03/2018 11:50 przez: Paulina Orłowska
ostatnia aktualizacja: Środa, 02/10/2019 09:52