RODO w Biurze Pomorskiej Rady FSNT NOT w Gdańsku

dodano: Poniedziałek, 28/05/2018 15:49


Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Szanowni Państwo,

pragniemy uprzejmie poinformować, że z uwagi na wejście w życie (tj. 25 maja 2018 roku) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (UE – 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej „RODO”), Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku, jako administrator danych osobowych, zobowiązany jest dokonać aktualizacji zasad, na jakich przetwarza dane osobowe dostarczone przez odbiorców swoich publikacji oraz uczestników inicjatyw i wydarzeń realizowanych w ramach działalności statutowej i gospodarczej prowadzonej przez Pomorską Radę FSNT-NOT w Gdańsku. 

Administratorem Pani/a danych osobowych jest Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) z siedzibą ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk, e mail: iodo@gdansk.enot.pl
Dane będą przetwarzane w celu informacyjnym, w zakresie przekazywania wiadomości o publikacjach, inicjatywach i wydarzeniach realizowanych w ramach działalności statutowej i gospodarczej, przez Pomorską Radę FSNT-NOT w Gdańsku, podanie danych jest dobrowolne.

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani do innych organizacji międzynarodowych. Administrator jednocześnie informuje, że w celu ochrony danych przed ich utratą zostały wdrożone odpowiednie procedury, w tym procedura sporządzania kopii zapasowych.

Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W celu uzyskania kopii swoich danych proszę kontaktować się z Administratorem Danych Osobowych.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Biuro Pomorskiej Rady 
FSNT NOT w Gdańsku

dodano: Poniedziałek, 28/05/2018 15:49 przez: Paulina Orłowska
ostatnia aktualizacja: Poniedziałek, 28/05/2018 16:09