Zarządzanie jakością w opiece medycznej. Dokąd zmierzamy?

dodano: Niedziela, 09/12/2018 08:34


II KONFERENCJA


Szanowni Państwo,
Pomorska Rada FSNT NOT w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji Zarządzanie jakością w opiece medycznej. Dokąd zmierzamy?

Konferencja odbędzie się w czwartek, 24 stycznia 2019 roku o godz. 11.00 w Domu Technika NOT w Gdańsku w Sali Teatralnej.

Wydarzenie jest kontynuacją zapoczątkowanych w IV kwartale 2016 roku spotkań, poświęconych zagadnieniom związanym z jakością w opiece medycznej. Pierwsza konferencja odbyła się w dniu 7 listopada 2016 roku, gromadząc szerokie gremium prelegentów i liczne grono słuchaczy.

Dyskusja na temat zarządzania jakością służyć ma identyfikacji problemów i wypracowaniu mechanizmów, które pozwolą na podniesienie jakości w opiece zdrowotnej, co w konsekwencji służyć ma zarówno poprawie realizacji świadczonych usług jak i zwiększeniu bezpieczeństwa pacjenta. Wierzymy, że to spotkanie przyniesie wymierne efekty.

Konferencja jest organizowana pod patronatem honorowym Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.  
Patronat medialny: Radio Gdańsk

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Program konferencji zostanie opublikowany wkrótce.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
__________________________________________________________________________________________________
Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 18 stycznia 2019 r. na adres projekty@gdansk.enot.pl

dodano: Niedziela, 09/12/2018 08:34 przez: Paulina Orłowska
ostatnia aktualizacja: Środa, 16/01/2019 14:26


Galeria