Gala Finałowa XXII edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości

dodano: Wtorek, 19/02/2019 11:20


oraz konferencja "Jakość i innowacje w rozwoju Pomorza"


GALA FINAŁOWA XXII EDYCJI KONKURSU O POMORSKĄ NAGRODĘ JAKOŚCI
7 marca 2019 r., godz. 12:00
Dom Technika NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6, Sala Teatralna

Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku, Polski Rejestr Statków S.A. oraz Kapituła Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w corocznym święcie jakości, jakim jest Gala Finałowa Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości. Wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja "Jakość i innowacje w rozwoju Pomorza - 2019".

Uroczystość wręczenia Pomorskich Nagród Jakości na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na terenie województwa pomorskiego, poświęconych zarządzaniu jakością.

Po raz XXII uhonorowane zostaną organizacje wyróżniające się najwyższymi standardami zarządzania projakościowego, zostanie także przyznana Indywidualna Pomorska Nagroda Jakości im. Prof. Romualda Kolmana.

Uroczystość uświetni występ Piotra Jana Ulatowskiego – wybitnego kompozytora i pianisty.

Osoby zainteresowane udziałem w uroczystości prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 4 marca 2019 r. za pośrednictwem serwisu Evenea na stronie https://galapnj2019.evenea.pl/

Dress code: business attire/klasyczny biznesowy.


Patronat honorowy: Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Sopotu, Prezydent Miasta Słupska

Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl


Pliki do pobrania

PROGRAM_07032019.pdf 412 KB POBIERZ