Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału pierwszej edycji turnieju Prize Charger - Szalnony XX wiek. Historia komputerów i oprogramowania. Pierwsze algorytmy AI. 

Prize Charger jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Wspierania Techniki Polskiej i Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Projekt stawia sobie za cel promowanie nauki, zwalczanie dezinformacji, a także budowanie społeczeństwa opartego o wiedzę oraz świadomości ogromnej wartości edukacji.

Platforma umożliwia udział w turniejach poprzez dedykowaną aplikację gwarantującą uczciwe współzawodnictwo. Autorami pytań są wysoko wykwalifikowani eksperci z dziedzin inżynieryjnych i technicznych  dbający o wysoki poziom merytoryczny turnieju, a laureaci otrzymują nie tylko nagrody rzeczowe lub finansowe, ale także propozycje pracy lub współpracy oferowane przez firmy z obszaru tematycznego turnieju.

Jednak Prize Charger to nie tylko platforma turniejów branżowych, to przede wszystkim idea, która jednoczy entuzjastów nauki i technologii, którzy ciągle wierzą, że rozwój powinien opierać się na wiedzy.

Pierwsza edycja turnieju Szalony XX wiek. Historia komputerów i oprogramowania. Pierwsze algorytmy AI - obejmuje komputery osobiste z lat 80 i 90 oraz początki AI sięgające lat 50-tych XX wieku.

Sam turniej będzie składać się z trzech etapów, w czasie których uczestnicy będą zdobywać punkty, a najlepsi zostaną finalistami i laureatami. Wszyscy uczestnicy zarejestrowani w 1. edycji turnieju mogą korzystać z materiałów edukacyjnych tworzonych przez naszych ekspertów.

Zapisy na turniej zaczynają się 6 lutego i trwają do 18 maja 2024 r.

Po informacje szczegółowe zapraszamy na stronę 1. edycji turnieju https://pccon.org/ oraz stronę platformy https://prizecharger.com

Zapraszamy do współpracy i udziału w turnieju.

 

Strony platformy Prize Charger na mediach społecznościowych: 

https://www.facebook.com/prizecharger

https://www.linkedin.com/showcase/prize-charger

 

Strony internetowe: 

Platforma: https://prizecharger.com/

Strona turnieju PCCon: https://pccon.org/ 

Zapis do I edycji turnieju PCCon:  https://pccon.prizecharger.com/

W razie pytań prosimy o kontakt z Kamilem Wójcikiem (tel. 602 707 916) oraz Tomaszem Krawczykiem (tel. 785 870 501).