Szeroko pojęta jakość jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów gospodarczych – nie tylko na terenie naszego kraju, lecz także Europy. Udział w konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału organizacji i stworzenia możliwości przeprowadzenia głębokiej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie zwrotnym.


Mimo licznych nagród przyznawanych w regionie, Pomorska Nagroda Jakości jest jedną z najbardziej cenionych. Weryfikuje to, co w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach jest codziennością - wysoką jakość organizacji pracy, świadczonych usług oraz produkowanych wyrobów.


Laureaci i wyróżnieni uczestnicy PNJ mają możliwość przystąpienia do elitarnego Klubu liderów skutecznego zarządzania, który stanowi platformę wymiany wiedzy i dobrych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania jakością.


Nabór wniosków do Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości trwa do 31 grudnia 2017 roku. 


Organizatorami Konkursu są Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A.


Patronat honorowy: Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Sopotu, Prezydent Miasta Słupska

Patronat medialny: Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl

Partner Konkursu: Pracodawcy Pomorza


Zapraszamy!